Turnaje 2013 / 2014 / 2015 - HKL Bratislava - Hokejový klub

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zápasy - Turnaje > Archív > Sezóna 2014 / 2015

Turnaj: AVION - U9
2. a 3.5.2015

Formát:
mini hokej, 2x20min hrubý čas, 3-3, prípravka,
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Marko Benda, Hugo Krička (brankári), Bruno Bajza, Peter Krištof, Timur Kopas, Maxim Chudý, Daniel Tručka, Jakub Durišin, Hugo Bajza, Jonák Patrik, Stanek Eliáš, Krútek Matúš, Hollý Matej, Starý Jakub.

Tréne
r: Šenšeľ Stanislav
POZRI FOTOALBUM

Výsledky zápasov.

HKL Bratislava - Slovan Bratislava
HKL Bratislava - HC Petržalka
HKL Bratislava - HK99 Ružinov
HKL Bratislava - HOBA Bratislava
Finále: HKL Bratislava - HOBA Bratislava 2:4

Celkove umiestnenie 2.miesto

Turnaj: Nové Zámky - U9
21.3.2015

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 4-4, prípravka,
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Marko Benda, Lukáš Tručka (brankári), Bruno Bajza, Peter Krištof, Timur Kopas, Jakub Starý, Maxim Chudý, Daniel Tručka, Jakub Durišin, Hugo Bajza, Matúš Borec, Lukáš Borec
Súťaže jednotlivcov: Peter Krištof - najtvrdšia strela 1.miesto, Daniel Tručka - najrýchlejší korčuliar 2.miesto, Maxim Chudý - najtechnickejší hráč 4.miesto.
Tréne
r: Šenšeľ Stanislav, Štofko Jakub.
POZRI FOTOALBUM

Výsledky zápasov.

HKL  Bratislava - Slovan Bratislava 4:3
HKL Bratislava - Nitra
5:3
HKL Bratislava - Nové Zámky
2:9
HKL Bratislava - Zlaté Moravce 2:4

Celkove umiestnenie
4.miesto

Turnaj: Senica "Jarný turnaj prípraviek" - U9
14.3.2015

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 4-4, prípravka,
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Hugo Krička, Marko Benda (brankári), Eliáš Stanek, Patrik Jonák, Timur Kopas, Peter Krištof, Matúš Durišin, Jakub Durišin, Maxim Chudý, Jakub Starý, Leo Krička.  
Tréner: Šenšeľ Stanislav
POZRI FOTOALBUM

Výsledky zápasov.

HKL  Bratislava - Piešťany 1:5
HKL Bratislava - Brno
0:10
HKL Bratislava - Břeclav
0:12
HKL Bratislava - Skalica 1:11

Celkove umiestnenie
8.miesto

Turnaj: "Jarný turnaj prípraviek HKL Bratislava" U10
14.3.2015

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 3-3, prípravka, kategória U10 (2004,2005,2006).
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Magál G., Krajčí M. (brankári), Grenčík D., Benda S., Marko R., Torma S., Ferenčík D., Horecký R., Malata M., Mihál P., Oravec J., Karabelli O., Cagáň S., Špilár Š.  
Tréner: Guryča Roman
POZRI FOTOALBUM

Výsledky zápasov.

HKL - Slovan Bratislava 2:2
HKL - HK 91 Senica
5:3
HKL - HK 99 Ružinov
7:3

Celkove umiestnenie
2.miesto

Turnaj: ICE CUP LAMAČ
27.9.2014

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 3-3, prípravka, kategória U10 (2004,2005).
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Magál G. (brankár), Grenčík D., Hollý M., Mamonov M., Golais M., Žúrek S., Kukumberg R., Pribáň R., Horecký R., Malata M., Benda S.  
Tréner: Guryča Roman

Odkazy na Fotky, Video a článok z novín SME.

Výsledky zápasov.

HKL - HK91 Senica 12:0
HKL - LHK Jestřábi Prostějov
11:5
HKL - HK 99 Ružinov
9:1

Celkove umiestnenie
1.miesto

Turnaj: ICE CUP LAMAČ
8.3.2014

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 3-3, prípravka, kategória U10.
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Šach, Magál G. (brankári), Fedák A., Fedák F., Silverberg B., Grenčík D., Hollý M., Mamonov M.,Cseme D., Holec D., Mackovich M.  
Tréner: Guryča R.

Výsledky zápasov.

HKL - HK 99 Ružinov 3:6
HKL - Slovan Bratislava
3:4
HKL - Kometa Brno
0:11

Celkove umiestnenie
4.miesto

Turnaj: ICE CUP LAMAČ
14.12.2013

Formát:
mini hokej, 3x10min hrubý čas, 4-4, prípravka, kategória U10.
Nominácia hráčov HKL Bratislava: Štrbák F., Magál G. (brankári), Fedák F., Silverberg B., Grenčík D., Kubovič S.,Hollý M., Mamonov M.,Cseme D., Dinga R., Kukumberg R., Holec D., Kocian M.
Tréner: Guryča R.

Výsledky zápasov.

HKL - HK 99 Ružinov 5:6
HKL - HK 36 Skalica
20:3
HKL - Kometa Brno
3:4

Celkove umiestnenie
3.miesto

 
23. 8. 2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky